|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Blake White, Damien Cook, Matthew Gittoes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Matt Priddis, Callum Neilson, Adam Bloomfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
Chris Turner, Corey Myers, Paul Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Aaron Nolan, Ryan Cook, Graham Burge
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Trent Goulding, Steven Seddon, Tristan Halls
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Guy Andrews, Nicholas Little, Justin Randall
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Robert Hurrell, Trent Mcluckie, Daniel Mcclelland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Sean Moore, David Turnbull, Troy Bremner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Troy Blatchford, Brendon Ross, Tim Foran
|
Race 2 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Matthew Rees, Daniel Tamsett, Shane Blair
|
Race 2 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Boyd Jamieson, Zeb Walsh, Bradley Mainwaring
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
William Ashley, Adam Jeffrey, Jonathon Locke
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Mark Finucane, Andrew Mosel, Ben Mercer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
David May, Steven Mitchell, Phil Cockerham
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Stephen Short, Clint Robinson, Clint Irwin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Jamie Mitchell, Travis Callaghan, Bruce Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Jackson English, Trevor Gee, Ben Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Phil Clayton, Steven King, Trevor Hendy
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Martin Rees, Chad Griffith, Joshua Blair
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Simon Musgrove, Trent Scott, Adam Scott
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Brad Stokes, Hayden Smith, Zane Holmes
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Leighton Packer, Paul Broadbent, Paul Stone
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Andrew Wood, Wes Berg, Downie Langthorne
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Larn Darragh, Michael Murray, Leon Hay
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Ty Dowker, Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Mark Pitt, Jeremy Cotter, Brad Gaul
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Darren Mercer, Dean Mercer, Tim Peach
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Chad Noble, Tim Wright, Darren Schott
|
Race 2 |
0 |
|